UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czas odbudować zamek krzyżacki w Elblágu. Wykorzystać do tego cegłe z fundamantòw kamienic na starym mieście. Stworzyć fundację na rzecz odbudowy Zamku. Postawić skarbony na Starym Mieście, zbierać każdym możliwym sposobem pieniądze. Rozbudować Stare Miasto na drugą stronę rzeki Elbląg na Wyspę Spichrzów. Wyznaczyć rynek główny tam gdzie staje karuzela. Dookoła kamienice o zabytkowym wyglądzie szachulcowym. Ròwniez będzie to miejsce imprez, odbudować fontannę Neptuna. Stworzyć piękny park na kształt parku Oliwskiego. Z miejscem do zabawy dla dzieci małych. Deptak po obu stronach rzeki wydłużyc aż do jeziora Drużno i w drugą stronę. Do roboty nieroby z Urzędu Miejskiego. Wszystkie ziemie na starym mieście wyprzedajecie bez wizji przyszłosci.

Terra