UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
jak powinny wygladać ściezki rowerowe wzdluż szos wystarczy pojechac do "biednych "wschodnich Niemiec i zrobić tak u nas. A jak na szerokości metra drozki asfaltowej nas nie stać, to proponuję oszczędniejszą, szwedzką. Urzędnicy Ratusza tam jeżdzili slużbowo i jeżdzą, ale żeby jakiś efekt był z tych delegacji, to sorry, zerowy.