UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

jak powinny wygladać ściezki rowerowe wzdluż szos wystarczy pojechac do "biednych "wschodnich Niemiec i zrobić tak u nas. A jak na szerokości metra drozki asfaltowej nas nie stać, to proponuję oszczędniejszą, szwedzką. Urzędnicy Ratusza tam jeżdzili slużbowo i jeżdzą, ale żeby jakiś efekt był z tych delegacji, to sorry, zerowy.