UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przyszłosc pokaqrze przydatnosc przekopu, budowy toru wodnego jak i rozbudowe portu w Elblągu. obecny port to parking TIRÓW jeden przerobiony dzwig i nie wiadomo jaką funkcje ma spełniac. Droga dojazdpwa do tego portu to jedna waska uliczka i co dalej. Tor wodny tu obecna głebokosc 1,5 mwetra i kto w jakim celu ma finansowac to pogłebienie, kto ma płacić za utrzymanie tego toru a bedzie czynny tylko latem. Nie liczmy na turystyke bo stanie sie to co jest obecnie z byłem juz hotelem. ktos to za bezcen znowu kupi Musimy wziąć pod uwagę - Elblag to miasto bez jakiegokolwiek przemysłu i nazwane miastem siedmiu wsi. Młodzi ludzie za chlebem powyjeżdżali cały przemysł diabli wzieli ale mamy tz miasto rencistów i eme rytów ludzi szukających w godz rannych szczęścia w smiet. .. .A nasze woj jak i przynależnosc do Gdanska kto sprzedał wiadomo. ci działacze z pod znakuS

obser. codziuennosci