UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Od wielu lat, jak nie od dziesięcioleci dokładamy grube miliardy zł do wydobycia węgla kamiennego ze Śląska i jakoś nikt nie krzyczy, ze nie rentowne, że szkody górnicze. Popękane drogi, budynki Brak wód gruntowych. Kanał to pikuś i to malutki. Zalew co najwyżej się dotleni świeżą wodą, bo latem śmierdzi szlamem.

Tak trzymać .