UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No pewnie że lepiej. Najlepiej adoptować pszczoły a skrobac kobiety, nasze dzieci niech wychowuja drag queeny, a nauczyciele na bezrobocie. Na lotnisko będziemy jeździć do Berlina. A do naszych rzek niech się leje trzaskowianka. Raj POwski.