UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jezusie, to tych dwóch dziś się tu gdzieś kręci? Strach się bać. Ostatnie podrygi, chłopcy. Elbląg i okolice wolne od pissss! Ps. Uważajcie na przejeżdżające kolumny rządowe, bo już prawie nie ma wolnych sądów. ..

yuoi