UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Elbląg stał się, skoro nie ma niczego innego, miastem dworskim. Jest król słońce, ale są też książątka słoneczka w niektórych spółkach tzw. komunalnych. Ongiś nawiązywaliśmy do Bizancjum, jak już pisałem, to był pikuś lat 2012-2016.Teraz mamy przepych wersalski, no i sporo analogii z tym, co u P. Marii. Niewiele rzeczy mnie po tych latach zaskakuje, ale zadaję sobie pytanie "czy to możliwe", studiując korespondencję od ludzi, którzy mają dość. "Panie Ryszardzie, tego jeszcze nie grali. Pieniądze z. .. .wypływają wieloma drogami". Faktycznie tych dróg jest więcej niż gminnych, wojewódzkich czy krajowych na mapie. I na to nakłada się przekonanie: "co nam zrobicie, mamy ojców chrzestnych, a nawet mamy ustawę o Covid-19,za którą schowamy informacje przed wami". No cóż, królowie francuscy nędznie kończyli. Pozdrawiam.

RyszardKlim