UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Poważnie zastanawiam się nad tym tematem, bo w niektórych aspektach sytuacja się powtarza. Tyle że to będzie już bardzo subiektywne, bo o wielu rzeczach na pewno nie wiem i mogę niechcący kogoś skrzywdzić. Ale faktycznie chyba trzeba. Pozdrawiam.
Maria Kasprzycka