UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kolejny bardzo dobry felieton. Umiejętność subtelnego kojarzenia wydarzeń historycznych z życiem społecznym, samorządowym i politycznym. .. godna podziwu. Fakt w Elblągu mamy zakamuflowany autorytaryzm, który próbuje wyznaczyć mieszczanom swoje wymyślone standardy. Pozdrawiam Panią Marię i elblążan.

pampi-ZAWADA