UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kolejny bardzo dobry felieton. Umiejętność subtelnego kojarzenia wydarzeń historycznych z życiem społecznym, samorządowym i politycznym. .. godna podziwu. Fakt w Elblągu mamy zakamuflowany autorytaryzm, który próbuje wyznaczyć mieszczanom swoje wymyślone standardy. Pozdrawiam Panią Marię i elblążan.
pampi-ZAWADA