UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ludzie z pogotowie powinni dostawac jeszcze dodatki że muszą obsługiwać dno ludzkie, niestety szacunek do czlowieka szacunkiem ale smrodu odchodów, wymiocin, gnicia mało kto wytrzyma i medal tym ludziom!!!a Sor zostawić dla naprawdę chorych ludzi