UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Wkurzony - Wystarczy przyjechać do pierwszej najbliższej podelbląskiej miejscowości, żeby w ciągu kilku minut nagrać dziesiątki kierowców łamiących przepisy. Tylko policja jakoś albo nie reaguje odpowiednio lub brak ochoty tam przyjeżdżać, żeby to wyeliminować i surowo karać agresywnych głupków myślących, że sami poruszają się po drogach.
*%*