UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Każdy kierowca co ma kamerę powinien nagrać takiego mordercę na drodze. Sam straciłem kuzyna co go rozjechał na drodze morderca. Za zabicie na drodze dostał tylko 5 lat a wyjdzie po 3 jak będzie grzeczny. .Tyle jest warte życie człowieka w PIS landzie. Powinien być paragraf traktujący Piratów na drodze jako próba morderstwa, a Pirata pijanego na drodze traktować jak morderców.

Wkurzony