UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Kkkkk1 - To żadna nowość ze boli ich utrata Śląska z prostego względu, węgiel złoża węgla dlatego poprzez UE uderzają w nasz przemysł i każą zamykać kopalnie pod przykrywką ekologii, a jak Śląsk byłby ich to wtedy węgiel byłby najlepszy na świecie handlowali by nim i nie gadali by o ekologii. .. .proste.