UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@To byli żołnierze. - Pomniki się stawia ku czci, a nie ku pamięci!!!Nie wiem jakie zasługi dla Finów ma katarzyna druga, ale Polsce się raczej nie zasłużyła!!!Twoim tokiem myślenia idąc należałoby utrzymać nazwę ulicy 1 Maja jako A. Hitler Strasse wszak trzeba pielęgnować historię!!!

...........