UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak dobrze, że ostatecznie Niemcy dostali w tyłek i przegrali wojnę tracąc dużą część terytoriów. Wiele lat spędziłem w Niemczech z racji pracy kontraktowej i uwierzcie mi, że ich bardzo po cichu to boli. Nie powiedzą tego bezpośrednio w twarz aby nie wyjść na łajzy ale idzie wyczuć, że utraty terytoriów po wojnie strasznie ich do dzisiaj bolą. Wielokrotnie na ich domach na zewnątrz czy wewnątrz w pokojach idzie zobaczyć herby, tabliczki czy obrazy o tematyce Śląska, prus, itd. Szczególnie utraty Śląska nie mogą przeboleć.
Kkkkk1