UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Anna L. - Jestem za rozliczeniem Wielebnego co w czasie pandemii robił. .. .Dla mieszkańców. .Jakie wykonał działania i osiagnal wyniki w imię dobra mieszkańców. .Najgorsza kadencja jaka widziałam kadencja nieróbstwa lenistwa i gnębienia ludzi. .
KK1