UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Trzeba byc konsekwentnych, płaca 75% to musi byc praca taka, jeżeli sami pracujecie tak samo jak na cały etat to wasza wina. Przychodzi czas to dziękujesz i idziesz do domu, reszta wielkie nic cie nie interesuje