UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie znam też nikogo kto miał raka albo wylew w ciągu ostatnich paru lat. Ani samobójcy, ani ofiary wypadku ani nawet chorego na grypę (siostra chorowała w 2013). Nie znam nikogo kto siedział w więzieniu, ani jednego stolarza (choć słyszałem że istnieją tacy, podobno nawet w Elblągu), żadnego górnika nigdy nie widziałem na żywo. Itd itd
focal