UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A mnie jest koni żal I że po ulicach naszych nie suną już zimą sanie, a chleb był rozwożony konnym zaprzęgiem. Tak to jest, że wspomnienia tkwią w nas na stałe a świat idzie do przodu. Więc pamiętajmy o kolei nadzalewowej, ale nie należy się łudzić, że ona powróci. Jej czas i znaczenie przeminęło i nie wróci więcej. .. No niby po co.

A.S.P.