UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przez 50 ostatnich lat urok Bażantarni polegał na tym, że człowiek nie ingerował szczególnie w cykl przyrodniczy. Drzewa padały, gniły, rosły nowe. Nie pamiętam ani jednego przypadku by drzewo zagroziło spacerowiczowi. Za to ta dewastacje doprowadzi do nieodwracalnych zmian. Jeżeli tej mądrej pani brakuje wyobraźni to trzeba zmienić panią, która za pieniądze powie wszystko. Czerwony szlak już nie jest aleją spacerową. Widok pieniędzy za drewno oślepił. A tak przy okazji "rżnięcia to z otuliny wysypiska śmieci w Rubnie też pozyskuje się drewno. Niech smród będzie z nami.

barbbbbbrr