UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Do tego rozjezdzanie tras nie patrzac na nic. Wycinka jak leci. Jestem w bazantarni kilka razy w tyg. Zima wiosna czy inna pora. Widze zmiany. Widze rozwalone ploty jesli mozna nazwac to plotem. wczoraj o 13tej po trasie green velo zapieprzal malym starym szrotem bialym jakis koles w kierunku Dąbrowy. Zgloszone do nadlesnictwa a pewnie nic z tym. nie zrobia.
7796667