UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Poczekajcie, za niedługo wznowią budowę wschodniej obwodnicy Elbląga. Jak skończą budowę Straży Pożarnej na Łęczyckiej, to Bema będą musieli zrobić jednokierunkową w stronę miasta. A wtedy nie ma zmiłuj - albo obwodnica, albo korki. I za tę koncepcję ktoś weźmie grube miliony. Ja to wróżę za darmo. Chyba że ktoś zechce wspomóc. .. 😁
Realista-wróżbita