UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Kto jest za to odpowiedzialny / leśnik, czy ktoś z zieleni miejskiej / ścinanie drzew odbywa się nawet w tych miejscach, gdzie tylko można dojechać pojazdem terenowym, przykład z tego tygodnia na górnym szlaku na wysokości mostku elewów, ścieżka, którą biegłem glęboko rozorana, obok młode drzewa prawie że wyrwane z korzeniami, obok zaparkowany jeep, koloru zielonego konkretnie skojarzonego z ekipa leśników czy tych z zieleni. Panowie tną i rżną, tylko wióry lecą, Niszczymy naturę, świadomie, na wszystkich szlakach z pełno śmieci / patrz nawet z tyłu nadleśnictwa Elbląg szlak od pętli tramwajowej. butelki po piwie walają się wszędzie, Przez kilkadziesiąt lat biegania po tym pięknym jeszcze parku nie spotkałem nigdy służby leśnej, chciałbym zapytać takiego pana gdzie są śmietniki na szlakach i czy panowie mogą coś zaradzić. .. ..