UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dziwny naród który wszędzie węszy teorie spiskowe. Nie ma żadnej wycinki, jest regulacja i porządkowanie powalonych przez lata drzew których nikt wcześniej nie usuwał. Ci rozsądni którzy bywają na szlaku zwłaszcza tym nad potoczkiem widzieli i wiedzieli A dla nie zorientowanych informacja ze polska gospodarka leśna od czasów przedwojennych do dziś była i jest stawiana za wzór do naśladowania w Europie. .