UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mam pytanie do komendanta KMP Elbląg - Jak to jest, że tak mało na zmianie jest radiowozów Drogówki??? Przecież na tak spore miasto oraz powiat to jest śmieszna ilość !!!!! Taką ilością funkcjonariuszy oraz radiowozów starczyłoby na potrzeby zabezpieczenia może dwóch miejscowości jak Wikrowo i Wiktorowo?