UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ścigać i karać tych piratów drogowych. Urządzają sobie wyścigi na ulicach tymi swoimi mustangami, mercedesami, audi i bmw. Myślą, że są bezkarni bo mają kasę. A stanowią zagrożenie na drogach. Jak taki właściciel sportowego auta chce się pościgać i sprawdzić swoje i auta możliwości niech jedzie na tor wyścigowy.

krytyk