UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Gratki za pomysł, fajnie. Szkoda że Elblążanie w większości narzekają ale nie ma co się dziwić, większość nigdzie nie była. Ja byłem w Poznaniu i fajne miasto a komunikacja tramwajowa sprawna i wygodna. W Elblągu też jest fajna choć niedoinwestowana i jak ktoś napisał, źle zarządzana, mam na myśli nie tylko rozkład jazdy. Musiałby się rozsypać tzw. partyjny beton.

macko123