UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

swoją drogą że większość ludzie nie wie po co i dlaczego powstała dawno dawno temu ta ulica rybacka i że aby wejść do miasta głównego z towarem ze statku trzeba było przejść przez bramę też Rybacką a tam była najbardziej luxusowa ulica w mieście tam były najlepsze sklepy ale przegrała tą rywalizację z ul Bednarską gdyż ulicę tą na początku XVII wieku przebudowano w stylu renesansowym a potem barokowym a przeważnie gotycka Rybacka została. .. .dziś o jednej i drugiej w stylu i guście można tylko pomarzyć bo kicz i tandeta puka do twych drzwi. .. .

007