UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
brawo !! kilkadziesiąt metrów dróżki za 900.000 tyś złotych rozumiem że ci pracownicy zarabiają 15.000 zł miesięcznie na rękę jak w Danii i budowa trwa miesiąc może dwa, no a takie kilkadziesiąt metrów chodniczka wyłożą płytkami ze srebra ? a te kamienice w tle same perły widzę tam, barok, renesans, parasole sklepy z towarami i restauracje i turystów z Japonii robiących zdjęcia tych rekonstrukcji, brawo tak wygląda postęp, słuszną linie ma nasza władza
007