UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No i co ta inwestycja wniesie dobrego dla przeciętnego zjadacza chleba w mieście? No dla oka będzie ładniej, kilkanaście blacho wozów, które umiłowaliśmy do granic absurdu też będzie miało gdzie stanąć. Ale co poza tym? Co z inwestycjami, które przyciągną inwestorów, patrz, przyczynią się do stworzenia nowych miejsc pracy? Czas głaskania, picowania, pucowania minął. Nawet Niemcy od wielu lat nie strzygą już trawy na 3 cm. Poza tym, jaką mamy pewność, że za parę lat nie trzeba będzie tego naprawiać.....ze środków Daleko nie trzeba szukać. Most niski jest tego znakomitym przykładem.

Komu zrobi się dobrze?