UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Teraz bezdomni z podejrzeniem, lub zakażeni trafiać będą prosto na komendę, paraliżując policję w mieście, lub do szpitala, paraliżując szpital. Albo nocować na przystankach lub ławkach w parku. Świetne posunięcie, bezradni radni. Jest super, nieprawdaż? A mieszkańcy niech się boją.

uwaga