UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Nawet jeżeli pogotowie miało być zlikwidowane to chyba NIE W TAKICH OKOLICZNOŚCIACH. Jak można w dobie epidemii oczekiwać od ludzi, których nie przeszkolono, nie doposażono w środki ochrony osobistej, aby wykonywali swoje obowiązki w sposób profesjonalny?!!! Widzimy co się dzieje w DPS. .. Przecież do pogotowania socjalnego trafiają ludzie z różnych środowisk, skąd pracownik ma mieć wiedzę jak pacjenta podejrzanego o zarażenie przyjąć jak nie przeszedł szkolenia, czy są stworzone strefy brudna i czysta itd. , itd. ?! I jeszcze wypowiedź Pana Missana, że SOR już został poinformowany (dzień wcześniej, zanim było głosowanie)!!! To pytam, gdzie Radni są w tym wszystkim ?! Decyzje są podejmowane w emocjach, bez rzetelnej konsultacji, bez wysłuchania stron. .. .. Jak ja mam dość tych układów !!!!!
Od 50 lat w Elblągu