UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jeśli ktoś zostaje zatrzymany w stanie upojenia alkoholowego to powinien być na własny koszt odstawiony do domu z mandatem A jeśli jest agresywny to zostaje zatrzymany do wyjaśnienia w izbie zatrzymań KP. Rano stawia się zarzuty, zostaje ukarany mandatem w wysokości 500 zł + koszty pobytu i won do domu. Alkoholizm to nie jednostka chorobowa a przyzwyczajenie do bezkarności i pomocy socjalnej na koszt podatnika.