UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Radny Osik historia pętle zatacza ...jak ktoś stał naprzeciw ludzi z tarczą i pałą to czego można od niego wymagać po latach.Moze jakaś autobiografia panie radny wyborcy albo i vega chętnie poznają sciezke tej błyskotliwe kariery która nagle zgasla ...a miał być Pan generałem mowili u nas w szkole.