UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ci co glosowi za to poprostu wykonawcy woli wrobla byli komendaci zostali zlikwidowni przez wladzę za swoja przeszlość ktora probuja zatrzec .Teraz pan radny leczy się u psychiatry i jest wrogiem wszystkiego co nie ma wplywu na jego uposażenie czekac kiedy wystapi o odszkodowanie za zniszczenie kariery przez PIS. Likwidować kazdy potrafi ale pandemią i prezydentem to zaslania sie tylko ktos kto nie ma zadnego pomyslu aby cos wnieść do sprawy. Zreszto rzady panow na komendzie sa znane wszystkim ktorzy tam pracują.Dobrze ,że was juz z nami nie ma bo to nam uwlaczalo .