UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@AnnaL. - To co robi nasz prezydent i radni jest smutne. Bójmy się wszyscy o swoje miejsca pracy. Oni wszędzie szukają oszczędności następne oszczędności to obcinanie etatów pracownikom elbląskich przedszkoli. gdzie ochrona etatów i miejsc pracy o którym mówi rząd. Czy Pan prezydent i radni naszego miasta mogą tak robić.