UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Gdyby jutro byly wybory lub tak zapowiadane referendum to prezydent Wróblewski, by przegrał. Nie likwiduje się panstwowej / miejskiej placowki z 50 letnia tradycją i dużym oblożeniem tylko dlatego, że jej pracownicy dali ciała. Tylko zwalnia się tych ludzi przyjmuje nowych i firma dziala dalej. Dzialając w ten sposób w krotkim czasie możemy doprowadzić miasto do paraliżu. Czemu prezydent nie byl taki pamietliwy w stosunku do urzędników z czasów Słoniny, ktorzy sprzedawali miejskie grunty osobom prywatnym bez stosownych gwarancji o terminach budowy. , czego efekt widzimy do dziś w paru strategicznych punktach Elbląga. Ta dzisiejsza decyzja to duży bład. takze radnych, ktorzy ją poparli i się wstrzymali.