UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Coś czuję, że szybko odwołacie tą błędną decyzję. A może ktoś z układu ma zamiar utworzyć prywatne Pogotowie Opiekuńcze? Miasto odda budynek i jeszcze będzie słono bulić za usługi, a kasa będzie wpływać do czyjejś kieszeni.

Granda