UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ja te wszystkie zakazy mam gdzieś chodzę kiedy chce zwisa mi już to pier. .. .nie w tv nawet przestałam ja oglądać bo już na te mordy zakazane nie da sie patrzeć stanu wyjątkowego nie ogłoszono wiec mogą mi skoczyć a wy srajcie w gacie i siedźcie w domu jesienią będziecie leczyć się z gruźlicy w prewentoriach bo słońca i powietrza nie zobaczycie co najmniej do sierpnia forse mam mandat zapłacę a potem odwołam się do sadu powołując na konstytucjei tyle w temacie.