UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ja te wszystkie zakazy mam gdzieś chodzę kiedy chce zwisa mi już to pier. .. .nie w tv nawet przestałam ja oglądać bo już na te mordy zakazane nie da sie patrzeć stanu wyjątkowego nie ogłoszono wiec mogą mi skoczyć a wy srajcie w gacie i siedźcie w domu jesienią będziecie leczyć się z gruźlicy w prewentoriach bo słońca i powietrza nie zobaczycie co najmniej do sierpnia forse mam mandat zapłacę a potem odwołam się do sadu powołując na konstytucjei tyle w temacie.