UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ale mądry to napisał. Mogę wejść na cmentarz tylko nie na grób syna bo będzie mandat. Więc stanę 2m obok i co wtedy na 2lata do więzienia. Wpisujcie w portElu co to ludzie piszą a nie to co wam pasuje. Ludzie zwracajmy im uwagę niech wpisują nasze wpisy. Wybierają tylko to co im pasuje.
zb