UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
@ babunia - masz jakieś stare informacje. Akurat większość historycznych śladów wskazuje, że grypę-hiszpankę roznieśli po Europie ZASZCZEPIENI amerykańscy żołnierze. Była ona też na tyle nietypowa i nienaturalna (co jeszcze bardziej wskazuje na jej "poszczepienność"i nienaturalność)- atakowała ona tam, gdzie byli amerykańscy żołnierze, a śmiertelność największa była wśród młodych (!)ludzi w "dobrym wieku"- wszystkie "normalne"choroby rozkładają najpierw ludzi ze słabszym systemem immunologicznym - czyli najpierw starców i dzieci. w "hiszpance"było zupełnie odwrotnie. PS. Kaiserowskie Niemcy także szczepiły swych żołnierzy - ale ich szczepionka była w miarę bezpieczna, i tam nie zaczęły się tworzyć żadne "ogniska"tak jak w miejscach, gdzie byli zaszczepieni Amerykanie. Rozniosło się to od nich.
LekarzEmeryt