UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Izolacja i te wszystkie wygibasy na drzewie nie maja zapewnic nam bezpieczeństwa. Te metody mają na celu jedynie ograniczyć dużą ilość zachorowań w jednym momencie. A Polska władza ta czy inna jak by była, nie prowadziła tych wszystkich restrykcji szybciej od innych krajów bo jest taka mądra. Wprowadzono je z paniki ponieważ Polska służba zdrowi jest w opłakanym stanie. Zobaczycie jak ilość zakażonych osób jednocześnie dojdzie do 10 000 to nasz służba zdrowia pęknie. Nie będzie to wina personelu tylko dotychczasowego zarządzaniem służbą zdrowia - władzy tej sramtej owamtej, każda taka sama, jak świnie które nie widzą nic co jest powyżej ich nosa. Jeśli ktokolwiek myśli że nie zostanie zakażony tylko dla tego że będzie jak najrzadziej wychodził z domu to gratulacje w naiwności. Jak widzę w po wyjściu ze sklepu jakimi metodami ludzie ściągają maseczki czy rękawiczki to równie dobrze mogą je lizać podczas ściągania. Każe się ludziom mości rękawiczki których nie potrafią ściągać.
Grabarz teraz zarobi