UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Psu na budę ta cała szopka z izolacją. Bezczelnie zaniżają statystyki zgonów przez COVID, ilość zarażonych niedoszacowana kilkunastokrotnie ze względu na zbyt małą wydolność testowania. I tak do końca roku większość się tym cholerstwem zarazi, wprowadzone restrykcje minimalnie zredukują rzeczywiste straty w populacji.