UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Całe szczęście, że obyło się bez ofiar. Drugim cudem jest to, że udało się w tak krótkim czasie (bodajże kilka godzin po zdarzeniu)zebrać środki na odbudowę mieszkania. Życzę wszystkiego dobrego dla poszkodowanej rodziny!

zmartwionny