UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tak naprawdę te 79 osób co zmarło na wirusa było już jedną nogą w grobie i by pewnie zmarło w tym roku. Więcej ludzi ginie na drogach w weekend majowy niż przez dwa musujące pandemii. Szkoda ze nie jest prowadzona druga statystyka - ile osób zmarło bo nie dostało się do lekarza, odwołano im operacje itp
Antypanikarz