UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

nasze domy będą naszymi trumnami a raczej zbiorowymi mogiłami. Jak cale miasto będzie zarażone to prewencyjnie napalmem je wyleczą. A ci co kiedyś przeżyją na ruinach pobudują nowe. Upada jedna cywilizacja potem powstaje kolejna. Tyle czasu w domu to poczytajcie rożne książki z historii główny wątek we wszystkich to WOJNA a historia lubi się powtarzać