UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Według obowiązujących obecnie wytycznych kasty należałoby ukarać drzewo za wtargnięcie na jezdnię z nieokreśloną prędkością. Dam sobie rękę nawet uciąć iż pod jezdnią też już zapuszczało korzenie stwarzając zagrożenie życia dla obywateli. Takich absurdów jest więcej w całym kraju. Proponuję wszystkich polityków i polityczki hehe spędzić na jakiś stadion pozamykać drzwi i wpuścić koronke. Wypuścić ostatniego jako tego naj. .. i ogłosić królem Sejmu i wysłać w kosmos aby sprawował "sprawiedliwe"rządy nad galaktyką-jednoosobową
wszyscy WON!!!