UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

ludziom karzą pracować w dużych grupach i tam się wciąż zarażają i jest OK. Czepiają się samotnego wędkarza bo można mu przywalić. Ja myślę że powinien podjechać patrol policji do takiego stanąć kilka metrów od niego ZATAŃCZYĆ i spieprz. .. ać aby nie płoszyć mu ryb. Już po prostu z tego szaleństwa wymyślają kolejne bzdury. MAMY WSZYSCY W DOMACH POUMIERAĆ BO NAM TAK RZĄD KARZE?!!! DEPOPULACJA pełną gębą a ZUS ręce zaciera oby was wszystkich. .. .korona. ..