UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak mi wiadomo to za zakup sprzętu do szpitali jest odpowiedzialny Rząd PIS i politycy innych opcji. A gdzie Owsiak ? Dlaczego Obywatele mają ich wyręczać. Gdzie jest Obrona Cywilna ? Zapasy żywności, leki, maski przeciw gazowe i biologiczne, dla obywateli RP na wypadek klęsk. .. .Ta sytuacja obrazuje nasze położenie. Rządzący od lat nic nie zrobli by poprawić sytuacje szpitali. To my jesteśmy właścicielami tego Kraju a nie chwilowo wybrani dziwni ludzie.
MG-34