UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie wiem gdzie to opisać więc piszę tu może ktoś z góry tym się zainteresuje. Meble Wójcik nakazują ludziom chodzić do pracy ,dziś wykryto tam że jeden z pracowników magazynowych miał styczność z osobą chorą na korono -wirusa . Obwieścili światu że mają postojowe ,kłamstwo ludzie mają przychodzić do pracy za ,70 procent wynagrodzenia ! Gdzie jest w tym momencie rząd i służby ?! Czy bogatemu można łamać wszelkie zasady ?!

Kobieta ,matką ,czlowiek